Дводенний семінар у Берегові для співробітників програми “Впевнений старт – програма транскордонного співробітництва”

Співробітники програми “Впевнений старт — програма транскордонного співробітництва” взяли участь у професійному семінарі, що відбувся 18-19 травня у м. Берегово. Інтерактивний семінар був зосереджений навколо таких тематик, як зміцнення команди та командної роботи, обмін досвідом та передача знань, самопізнання, що обговорювалися в рамках індивідуальних та групових вправ. Під час семінару учасники відвідали дві сім’ї  із дитячого дому “Впевнений старт” у Берегові, що надало широкі можливості для дискусій та порівняння умов проживання цільової групи в Угорщині та Україні.

Атмосфера семінару була відкритою та рефлексивною, і дуже очікуваною місцевими спеціалістами. Під час заняття берегівського центру «Впевнений старт» учасники семінару ознайомилися з методами роботи із цільовою групою програми: діти брали участь у розвиваючих іграх, а матері отримали безліч корисних порад. Після цього відбувся тренінг із самопізнання для фахівців, які надають підтримку цільовій групі, а потім обговорення технічної бази та умов надання допомоги в центрі «Впевнений старт» за допомогою групових вправ.

На другому дні семінару спеціалісти обговорили системне стратегічне планування та вплив громади, соціального середовища на центри «Впевнених стартів». Учасники семінару відвідали дві сім’ї, які беруть участь у програмі берегівського центру «Впевнений старт». Було приємно бачити, що знання, отримані під час занять, застосовуються батьками у вихованні дітей.

 Під час обговорення підсумків семінару всі учасники погодилися, що такі заходи є особливо важливими, оскільки вони надають реальну можливість обговорити проблеми, поділитися досвідом, визначити шлях подальшого розвитку.

Загальною метою проєкту є поліпшення стану здоров’я та добробуту родин, особливо молодих матерів/батьків та їх дітей віком 0-3 років, які перебувають у складних життєвих обставинах. Проєкт передбачає також впровадження та розширення послуг Дому дитини «Впевнений старт», а також проведення виїзних консультацій для цільової групи проєкту.
Проєкт виконується у співпраці Благодійного фонду «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс» та Угорської екуменічної служби допомоги
.

Територія виконання проєкту: м. Берегово та с. Яноші Берегівського району
Загальна сума проєкту: 334 284,19 EUR
Термін реалізації: до 31 травня 2023 року.
Вебсторінка проєкту: https://huskroua-cbc.eu/
Номер проєкту: HUSKROUA/1901/8.2/0061
Проєкт виконується в рамках програми ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Схожі записи