Розвиток дітей

З самого початку Фонд приділяє велику увагу підтримці дітей з неблагополучних сімей. На території нашої діяльності проживає багато родин, які знаходяться у складних життєвих обставинах, та для яких наші програми розвитку дітей є справжньою допомогою.

З 2012 року нашим пріоритетом стало налагодження соціальної та професійної співпраці задля покращення ментального, фізичного здоров’я дітей, підвищення рівня їх шкільної успішності. У 2013-2014 роках Фондом реалізовувався проект, в рамах якої 60 дітей взяло участь у різноманітних програмах розвитку, та розпочато підвищення потенціалу українських громадських організацій, які працюють з дітьми з неблагополучних родин.

Дім дитини «Впевенений старт», що працює на базі нашого Фонду, є оселею безпеки для дітей та їх матерям. Проект стартував у 2017 році за угорським зразком. З того часу ми допомогли багатьом багатодітним, самотнім мамам, надали поради, в деяких випадках допомагали цілім родинам. Завдяки успішності програми, у 2021 році очікується розгорнення послуг Дому дитини «Впевнений старт».

Попередні програми

Програми розвитку для дітей

Підтримка дітей з групи ризику в м. Берегові (з 2012 року)

Мета: створення соціальних та професійних умов співпраці для поліпшення добробуту дітей з кризових сімей та з різними проблемами, приділення особливої уваги їхньому фізичному та психічному здоров’ю та поліпшення умов розвитку їхніх здібностей у школі.

Розвиток соціально незахищених дітей (2013-2014)

Мета: програми розвитку для 60 дітей, які проживають у м. Берегово та Берегівському районі, підвищення потенціалу українських недержавних організацій, які працюють з дітьми із соціально незахищених родин.

Програма «Впевнений старт» (з 2017 року)

Дім дитини «Впевнений старт» забезпечує різноманітні програми для матерів та їх дітей віком 0-3 роки. Програма передбачає надання консультацій, проведення тренінгів тощо матерям та заняття з розвитку для їх дітей.

Фотогалерея

Пожертвування

Якщо можете, будь ласка, підтримайте роботу Фонда «Едванс», щоб ми змогли розширити коло родин, яких ми підримуємо через наші соціальні програми.

Партнери

MOS_UKRAN_vertical_RGB

Контакти

Слідкуйте за нами