Проекти

Проекти

Благодійний фонд «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс» протягом двох десятиліть реалізував декілька проектів. Напрямки проектів:

Підтримка громадьских організацій та ініціатив

Підтримка місцевих громадських ініціатив (2007-2009) Мета: підтримка таких місцевих ініціатив, спрямованих на вирішення існуючих соціальних проблем у м. Берегово та Берегівському районі, а також сприяння сталому розвитку Берегівщини через мобілізацію місцевих громад, підтримки і реалізації громадянських ініціатив шляхом об’єднання зусиль місцевих жителів, неурядових організацій, місцевого самоврядування та бізнесу.

Розвиток транскордонного співробітництва громадських організацій в рамках Політики добросусідства Європейського Союзу (2008)

Протягом реалізації проекту учасники мережі АCCORD взяли участь у тренінгах, ознайомились з практикою роботи громадських організацій Європи та співпраці уряду, місцевого самоврядування та громадського сектору. У рамках прогами представники організацій-членів мережі взяли участь у навчальній поїздці до Угорщини, під час якої відвідали Міністерство закордонних справ Угорщини, органи місцевого самоврядування та соціальні заклади неурядових організацій.

Роль та участь громадських організацій України в моніторингу Європейської політики сусідства (2009)

42 громадські організації разом з міжнародними експертами взяли участь у конференції, яка була присвячена обговоренню можливостей співпраці Європейського союзу з Україною. За підсумками конференції виробили рекомендації до Національних стратегічних планів та Національних індикативних програм на 2010-2013 роки. Пропозиції були відправлені до Європейської Комісії.

Основні знання про підприємницьку діяльність у Європейському Союзі та забезпечення закарпатських підприємців практичними знаннями у цій сфері (2009)

44 підприємці-початківці ознайомилися з практичними знаннями ведення підприємницької діяльності, можливостями створення фірм у Європейському Союзі та угорсько-українського співробітництва.

Громадська думка в зовнішній політиці та підтримка громадянського суспільства (2010)

Метою проведення серій тренінгів, що проводилися у Львові, Івано-Франківську та Берегові, було ознайомлення представників українських громадських організацій з діяльністю європейських організацій, які працюють в гуманітарній сфері

Сприяння гуманітарній методичній освіті в Західній Україні (2013-2014)

Мета: ознайомлення неурядових організацій Західної України з кращими досвідами угорських організацій щодо підготовки до можливих надзвичайних ситуацій та їх усунення.

 

Програми розвитку для дітей

Підтримка дітей з групи ризику в м. Берегові (з 2012 року)

Мета: створення соціальних та професійних умов співпраці для поліпшення добробуту дітей з кризових сімей та з різними проблемами, приділення особливої уваги їхньому фізичному та психічному здоров’ю та поліпшення умов розвитку їхніх здібностей у школі.

Розвиток соціально незахищених дітей (2013-2014)

Мета: програми розвитку для 60 дітей, які проживають у м. Берегово та Берегівському районі, підвищення потенціалу українських недержавних організацій, які працюють з дітьми із соціально незахищених родин.

Програма «Впевнений старт» (з 2017 року)

Дім дитини «Впевнений старт» забезпечує різноманітні програми для матерів та їх дітей віком 0-3 роки. Програма передбачає надання консультацій, проведення тренінгів тощо матерям та заняття з розвитку для їх дітей.

Навчальні програми

Підтримка маргінальних груп населення, розбудова мережі громадських організацій у Західній Україні (2006-2008)

Мета: забезпечення безкоштовних навчальних курсів для безробітного населення Берегівщини; надання юридичних, соціальних та психологічних консультацій, розбудова мережі громадських організацій.

Основні знання про підприємницьку діяльність у Європейському Союзі та забезпечення закарпатських підприємців практичними знаннями у цій сфері (2009)

44 підприємці-початківці ознайомилися з практичними знаннями ведення підприємницької діяльності, можливостями створення фірм у Європейському Союзі та угорсько-українського співробітництва. 

«Відкритий світ інформаційних технологій» (Information Dissemination and Equal Access, IDEA).

Мета: розширення можливостей доступу до інформаційних технологій, удосконалювання технічних навичок і можливостей для молоді та людей різного віку, які тимчасово не працюють, осіб з обмеженими можливостями, людей пенсійного віку, безробітних, а також інших верств населення, які потребують соціальної підтримки

Права ром в Україні, сприяння ромській молоді в отриманні освіти (2010-2011)

Проект був створений для розвитку ромських громад, сприяння підвищення рівня освіти ромської учнівської молоді та її подальшого соціального та культурного розвитку.

Освітні програми, направлені на покращення стану вразливих груп населення на ринку праці в м. Берегові та м. Мішкольці У результаті дворічної програми близько 400 особам надано соціальну та юридичну консультації, акредитовані курси «Оператор комп’ютерного набору» закінчило 80 слухачів, базові комп’ютерні курси – 72, курси «Ведення сучасного домашнього господарства» – 60 безробітних жінок. Засновано мережу ACCORD, яка включила в себе 20 неурядових організацій.

Підтримка дітей з групи ризику в м. Берегові (з 2012 року)

Мета: створення соціальних та професійних умов співпраці для поліпшення добробуту дітей з кризових сімей та з різними проблемами, приділення особливої уваги їхньому фізичному та психічному здоров’ю та поліпшення умов розвитку їхніх здібностей у школі. Донор: Всесвітній фонд Дитинство, Щвеція (World Childhood Foundation)

Програма Complex Instruction Program (з 2013 року)

Основна мета проекту: втілення методики програми CIP, що була розроблена Стенфордським Університетом, в роботу шкільного викладача для забезпечення однакових можливостей для дітей із родин з різних соціальних верств населення.

Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (English Access Microscholarship Program 2019-2021)

Програма Access здійснювалась за підтримки Посольства США в Україні, за фінансуванням Державного департаменту США, і впроваджувалась у співпраці із міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. Програма надавала можливість учням більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Гуманітарні програми

Сприяння розвитку невідкладної та первинної медичної допомоги в Закарпатській та Івано-Франківській областях (2014)

В рамках проекту для потреб 32 фельдшерсько-акушерських пунктів Берегівського району було придбано лікарські сумки з необхідними медичними засобами, що є необхідними для невідкладної та первинної медичної допомоги, а також 2 монітора пацієнта для обласної дитячої лікарні м. Івано-Франківськ.

Криза в Україні – Гуманітарна допомога (2014)

Надано гуманітарну допомогу для лікування поранених у Київі. За фінансової пітримки Міністерства закордонних справ Угорщини у сумі 2 мільйона форинтів придбано медичні засоби та обладнання для забезпечення подальшого лікування постраждалих. Надання допомоги внутрішньо переміщеним особам у м. Івано-Франківськ та м. Львів.

Кампанії «Разом до школи!» (2012-2014)

Підтримка дітей із малозабезпечених сімей шляхом забезпечення безкоштовними шкільними засобами.

Гуманітарна допомога (27 березня 2020 р. – 26 квітня 2020 р.)

Благодійний фонд «ЗЦРК «Едванс» за підтримки Hungary Helps Program надав гуманітарну підтримку населенню Закарпатської області для зменшення кризи, що було спричинено пандемією коронавірусу. З початку виникнення пандемії Фонд був партнером Угорської екуменічної служби допомоги та Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини в адресній доставці гуманітарної допомоги нужденним. У квітні 2020 року Фонд взяв участь у гуманітарній акції, в рамках якої були передані медичним закладам України засоби особистого захисту: одяг, окуляри, антисептики тощо. Того ж року, у жовтні, були передані медичним закладам Закарпатської області, апарати штучної вентиляції легенів. У січні 2021 року п’ятдесят одиниць апаратів штучної вентиляції легенів отримали 46 лікерень із 10 областей України.

Соціальні програми:

  • Соціальні та юридичні консультації (2000-2008, за підтримки HEKS)
  • Програма «Молочна кухня», 2000-2003
  • Відновлення пральні дитячого будинку у с. Вільшани
  • Програма громадських робіт, 2001
  •  Підримка створення присадибної ділянки для вирощування овочів у дитячих садках Берегівського району (2000-2001, за підтримки УЕСД)
  •  Підримка Клубу пенсіонерів ім. Шандора Петефі (2000-2008, за підтримки HEKS та УЕСД)
  • Реконструкція дитячого садка у с. Бене (2000, за підтримки ХІ району м. Будапешт)
  • Побудова Будинку села у с. Бене (2001-2002, за підтримки УЕСД та ХІ району м. Будапешт)

Бюро інформування громадян (2000-)

Надання безкоштовних юридичних та соціальних консультацій для громадян Берегова та Берегівського району.

Кампанії «Разом до школи!» (2012-)

Підтримка дітей із малозабезпечених сімей шляхом забезпечення безкоштовними шкільними засобами.

Позашкільна програма розвитку дітей (15 листопада 2017 року – 31 березня 2019 року).

Метою програми розвитку дітей було досягнення змін у моделі соціалізації особистості дітей, формування звичок, які допомагають покращити успішність у навчанні, вміння співпрацювати з іншими.

Пожертвування

Якщо можете, будь ласка, підтримайте роботу Фонда «Едванс», щоб ми змогли розширити коло родин, яких ми підримуємо через наші соціальні програми.

Партнери

MOS_UKRAN_vertical_RGB

Контакти

Слідкуйте за нами