Гуманітарні програми

Наша найголовніша мета – допомогти родинам, які знаходяться у складних життєвих обставинах шляхом надання різносторонньої соціальної, гуманітарної або іншої допомоги. З моменту заснування наш Фонд взяв участь у ряді гуманітарних програм та прагне надати допомогу тим, хто її потребує.

Наша організація, як місцевий партнер Угорської екуменічної служби допомоги, брала участь у ліквідації наслідків повені на Закарпатті у 1998 та 2001 роках. Ми надавали допомогу постраждалим авіакатастрофи, що трапилася під Львовом у 2002 році, потерпілим від вибуху на складі зберігання артилерійських боєприпасів у с. Новобогданівці у 2004 році та постраждалим внаслідок повені в Івано-Франківській області у 2008 році.  

Фонд у 2014 році в рамах програми «Сприяння розвитку невідкладної та первинної медичної допомоги в Закарпатській та Івано-Франківській областях на невідкладно-реабілітаційному етапі української кризи» надав лікарські та медичні засоби 32 фельдшерським пунктам Берегівського району, та 2 монітора для пацієнтів Івано-Франківській дитячій лікарні.

Після бойових дій у Києві 2014 року Фонд надав гуманітарну допомогу для лікування поранених сумою в півмільйона угорських форинтів. За фінансовою підримкою Міністерства закордонних справ Угорщини у сумі 2 мільйона форинтів, Фондом було забезпечено надання гуманітарної допомоги постраджалим у вигляді медичних, лікарських засобів. Надано гуманітарну допомогу (продукти харчування та засоби гігієни) для внутрішньо переміщених осіб, які на той час проживали в Івано-Франківську та Львові.

Починаючи з 2012 року надаємо підтримку дітям з малозабезпечених сімей Берегова та району шкільними наборами, таким чином заохочуючи дітей до навчання та надаючи їм рівні можливості.

Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс» в межах програми Hungary Helps Program надало допомогу населенню Закарпаття з метою зменшення наслідків кризи, спричиненою епідемією коронавірусу.

З початку виникнення коронавірусної небезпеки Фонд бере участь в гуманітарних програмах, які фінансуються Угорською екуменічною службою допомоги та Міністерством зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини.

У квітні 2020 року за сприянням Фонду «Едванс» у Берегово прибув перший гуманітарний вантаж: 100 000 медичних масок, захисні окуляри, щитки, одяг, дезинфікуючі засоби тощо. Надавачем гуманітарної допомоги був Уряд Угорщини, доставку та передачу забезпечила Угорська екуменічна служба допомоги. Організація, яка вже понад два десятиліття виконує гуманітарні програми в багатьох регіонах України, здійснила доставку благодійної допомоги на прохання Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини. Того ж року, у жовтні 2020 року, у співпраці УЕСД та Фонду «Едванс» для закарпатських лікарень було передано 50 апаратів штучної вентиляції легенів. У січні 2021 року Уряд Угорщини надав ще 50 апаратів ШВЛ, які були передані 46 лікарням у 10 областях України.

Фотогалерея

Пожертвування

Якщо можете, будь ласка, підтримайте роботу Фонда «Едванс», щоб ми змогли розширити коло родин, яких ми підримуємо через наші соціальні програми.

Партнери

MOS_UKRAN_vertical_RGB

Контакти

Слідкуйте за нами